wtorek

Wymiany, zamiany i wygrane Candy

W czasie kiedy mnie tu było mało - tzn. zaglądałam, ale nie pisałam -tworzyłam prace wymiankowe. Części nie zdołałam sfotografować bo pogoda była beznadziejna. Ale na moje hasło na forum scrapbookingu odpowiedziało kilka osób.
I tak z dexterową wymieniałam się na wycinanki, ale te jeszcze nie dotarły ja zaś wysłałam Basi kolczyki sutaszowe bo to jej się marzyło i sutaszu jeszcze nie ma.
Talarki brązowego kokosu oprawione błękitnym, żółtym i brązowym sutaszem oraz koralikami Toho


GosiaMachynia przysłała mi cały scrapowy zestaw przydasiowy - całkiem free, jej pewne rzeczy zalegały a mnie zapewne bardzo się przydadzą -Gosiu dziękuję jeszcze raz.

Cookie89 wymieniła się ze mną na serwetki do decoupage

A M(aniulek) czeka na swój chusteczniki decoupage.
Miałam z nim trochę problemów ale M(aniulek) jest wyrozumiała i mimo że już dawno przesyłkę wymiankową wysłała na swoją niespodziankę wciąż czeka. Ale już kończę. Problem miałam z tym, że jak się okazało M(aniulek) nie chciała typowego decoupage, takiego który ja sobie tworzę. Nie lubi romantycznych wzorów. Chciała proste listki seledynowe na fioletowym tle. I cóż tu wymyślić. Malować liści to ja za bardzo nie umiem. I po jakimś czasie wymyśliłam że .....nic nie wymyśle. Liście na chusteczniku są serwetkowe - nie będę pokazywać na razie bo jeszcze nie wysłany. Ale mam nadzieję że ta prostota przypadnie do gustu M(aniulek)

Idzie też paczuszka od Doroty G. ale to scrapowa niespodzianka

Marchewkowa zaś zgodziła się na moją propozycję wykonania wycinanek na jej nowej machinie do wycinanek w zamian za świecznik decoupage, niebawem powędruje on do nowej właścicielki.


Wczoraj też przyszła paczuszka z wygranym Candy z Galerii Papieru muszę stwierdzić że papiery tej galerii są niesamowite.  Nagrodą była najnowsza kolekcja Herbatka dla dwojga .Posiadam chyba wszystkie kolekcje i nie ma takiej, która nie byłaby w moim guście. Może jeszcze nie potrafię do końca ich wykorzystywać tak jak bym chciała, ale to przyjdzie z czasem.
Chciałabym powitać przy tej okazji nowe obserwujące a ponieważ nawet nie wiem kiedy stuknęła mi 100ka niebawem ogłoszę Candy. Tym razem będzie prawdopodobnie wszystkiego po trochu :)

5 komentarzy:

 1. no no, ciekawam Twoich wyrobów na wymianki :) pochwal się :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To co wysłałam pokazałam reszta jeszcze nie trafiła do odbiorcy dlatego pokażę dopiero po wysyłce żeby nie psuć niespodzianki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow dużo się dzieje, a tu jeszcze święta się zbliżają.. Gorący okres :-) pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak dużo :) Przygotowania do Świat też już rozpoczęte nawet karteczki już powstają :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale wspaniałości wygrałaś, a papiery z galerii są faktycznie fantastyczne!

  Ps. Wychodzą jakieś dziwolągi po wysłaniu komentarza, czy tylko ja to widzę?

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę i pozdrawiam